Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234

Новини

На виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи», згідно з листом директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України від 10 листопада 2020 року № 6/1346-20 «Про відзначення у 2020 році Дня Гідності та Свободи», із метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, у закладах освіти 19-20 листопада 2020 року мають бути проведені заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи.

17 листопада о 12:19 | Сокур О. П. | немає коментарів

20 листопада відзначають Всесвітній день дітей. У цей день було прийнято перший в історії документ, який об'єднав майже всі країни світу – Конвенцію про права дитини.

13 листопада о 11:55 | Сокур О. П. | немає коментарів

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту можуть обрати хімію для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

12 листопада о 08:51 | Сокур О. П. | немає коментарів

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, можуть вибрати географію для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

12 листопада о 08:43 | Сокур О. П. | немає коментарів

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, можуть вибрати історію України для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

12 листопада о 08:30 | Сокур О. П. | немає коментарів

Український центр оцінювання якості освіти продовжує публікувати серію сертифікаційних робіт ЗНО-2021. Завдяки цим матеріалам, учасники тестування можуть ознайомитися з кількістю завдань, схемою нарахування балів за виконання певних завдань та додатковою інформацією.

УЦОЯО оприлюднив сертифікаційні роботи з таких предметів як біологія та фізика.

9 листопада о 09:27 | Сокур О. П. | немає коментарів

До початку ЗНО-2021 лишається чимало часу, але більшість учнів розпочинають готуватися до іспитів заздалегідь. Саме тому УЦОЯО продовжує публікувати додаткову інформацію для тих, хто складатиме іспити у наступному році. Наприклад, нині на сайті оприлюднена інформація характеристик сертифікаційних робіт з математики профільного та стандартного рівнів.

9 листопада о 09:24 | Сокур О. П. | немає коментарів

У 2021 році у зовнішньому незалежному оцінюванні відбудуться певні зміни: учні та студенти мають обов’язково вибрати для проходження ДПА у формі ЗНО українську мову або українську мову та літературу. Цей вибір залежатиме від спеціальності – технічної або гуманітарної.

9 листопада о 09:18 | Сокур О. П. | немає коментарів

Міністерство оприлюднило лист-роз'яснення щодо застосування нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, яке набуло чинності 16 жовтня 2020 року.

6 листопада о 11:04 | Сокур О. П. | немає коментарів

Вже за три місяці, 1 лютого 2021 року, стартує реєстрація на ЗНО-2021. Вона триватиме до 5 березня.

Про участь у XVІІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Працівники школи, учнівський, батьківський колективи та дирекція Великомочульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки організаціям-партнерам: Великомочульській сільській раді в особі в.о голови Ревус Лариси Дмитрівни, Теплицькій районній державній адміністрації та районній раді, ГО «Соціальний центр МХП» під патронатом народного депутата України Кучера Миколи Івановича, ТОВ "Теплик-Агро" в особі директора Анченка Василя Григоровича, ПСП «Роксана» в особі директора Задорожного Григорія Івановича, ПСП «Нива» в особі директора Пшеничного Сергія Юлійовича за підтримку та допомогу, надану школі в ході реалізації проєкту.