Новини

Державний навчальний заклад "Вище професійне училище №7 м.Вінниці" запрошує випускників 9-х та 11-х класів на день відкритих дверей, який відбудеться 13 березня 2024 року о 14:00.

7 березня о 08:28 | Сокур О. П. | немає коментарів

УРОКИ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

3 квітня 2023 о 14:25 | Сокур О. П. | немає коментарів

ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ-2023

1 квітня 2023 о 14:23 | Сокур О. П. | немає коментарів

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

25 березня 2023 о 14:21 | Сокур О. П. | немає коментарів

НМТ-2023: У ДОСТУПІ – ДЕМО-ТЕСТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

25 березня 2023 о 14:19 | Сокур О. П. | немає коментарів

НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ТЕСТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ФІЗИКИ

18 березня 2023 о 14:16 | Сокур О. П. | немає коментарів

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року до 15 лютого 2023 року.

8 березня 2023 о 11:44 | Сокур О. П. | немає коментарів

16 лютого 2023 Україна відзначала День єднання.
Приєдналися до святкування і вихованці КЗ ,,Великомочульський ЗЗСО І-ІІІ ступенів''

21 лютого 2023 о 16:13 | Сокур О. П. | немає коментарів

Спільна ініціатива Міністерства освіти і науки та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні була створена, щоб підтримати освіту дітей в умовах обмежень та викликів через війну

21 лютого 2023 о 15:56 | Сокур О. П. | немає коментарів

За ініціативи МОН та Мінцифри інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проєкт «PlayMath».

21 лютого 2023 о 15:30 | Сокур О. П. | немає коментарів

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 11 січня 2023 року № 19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 січня 2023 року за № 167/39223.

21 лютого 2023 о 15:25 | Сокур О. П. | немає коментарів

Відбулася презентація оновленої версії застосунку «Вивчаю – не чекаю», яка дозволяє вивчати українську мову та читання в ігровій формі. Вже доступні перші уроки, які відповідають державній програмі початкової школи та стандартам НУШ.

30 січня 2023 о 09:43 | Сокур О. П. | немає коментарів

МОН подає на розгляд Верховної Ради законопроєкт з моделлю вступних випробувань у 2023 році у вигляді удосконаленого НМТ. Модель спільно узгодили МОН, Комітет ВР з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО.

29 січня 2023 о 09:30 | Сокур О. П. | немає коментарів

ВІТАЮ ІЗ ПРИЙДЕШНІМ РОКОМ ПЕРЕМОГИ!

3 січня 2023 о 13:01 | Сокур О. П. | немає коментарів

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану. Матеріал подано у формі гри: бот надсилає запитання, а користувач має обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.

4 грудня 2022 о 16:50 | Сокур О. П. | немає коментарів

У Міністерстві освіти і науки повідомили, якими будуть вступні іспити у вигляді НМТ у 2023 році

4 грудня 2022 о 16:40 | Сокур О. П. | немає коментарів

За підтримки Міністерства освіти і науки України Громадська спілка «Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у межах загальнонаціональної кампанії «Спільно до навчання» розробила серію креативних плакатів для закладів освіти.

12 листопада 2022 о 12:55 | Сокур О. П. | немає коментарів

Формування ключових та стійких компетенцій у дітей про безпечну поведінку у час війни та після її завершення – одне з головних завдань батьків та освітян. Нині воєнні ризики є частиною життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей.

3 листопада 2022 о 11:41 | Сокур О. П. | немає коментарів

Психологи та педагоги у межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської, дитячі психологи телеграм-каналу «Підтримай дитину», а також команда #stop_sexтинг продовжують інформаційно підтримувати дорослих.

6 жовтня 2022 о 09:26 | Сокур О. П. | немає коментарів

Ви в школі й пролунала повітряна тривога? ЮНІСЕФ спільно з МОН та Культурною платформою Закарпаття підготували вправи, які допоможуть дітям впоратися зі страхом та тривогою. Одна з них, яку добре виконують діти від 7 до 10 років, називається «Покажи емоцію».

6 жовтня 2022 о 09:23 | Сокур О. П. | немає коментарів