Новини проекту
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.


Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234


У великомочульських школярів знову радість

Дата: 23 жовтня о 10:25, Оновлено 23 жовтня о 11:18
Автор: Сокур О. П.
13 переглядів

Про участь у XVІІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Працівники школи, учнівський, батьківський колективи та дирекція Великомочульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки організаціям-партнерам: Великомочульській сільській раді в особі в.о голови Ревус Лариси Дмитрівни, Теплицькій районній державній адміністрації та районній раді, ГО «Соціальний центр МХП» під патронатом народного депутата України Кучера Миколи Івановича, ТОВ "Теплик-Агро" в особі директора Анченка Василя Григоровича, ПСП «Роксана» в особі директора Задорожного Григорія Івановича, ПСП «Нива» в особі директора Пшеничного Сергія Юлійовича за підтримку та допомогу, надану школі в ході реалізації проєкту.

У великомочульських школярів знову радість

      Так хочеться назвати цей матеріал цього року, бо це правда. Великомочульські школярі будуть навчатися у комфортних умовах. Тісна співпраця дирекції Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ступенів з сільською радою, районною владою, місцевими підприємцями та жителями села стала запорукою нашого  чергового успішного починання для блага учнів. Цьогоріч прикладом такої співпраці стала участь сільської ради у 17 обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад, в якому ми стали переможцями з проєктом «Капітальний ремонт системи опалення приміщень Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ступенів». Мета проєкту – забезпечення стабільного температурного режиму, впровадження енергозберігаючих технологій у закладі освіти, заощадження бюджетних коштів на оплату енергоносіїв, забезпечення комфортних та безпечних умов для учасників освітнього процесу Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Важливим у проєктній діяльності є співфінансування. Бюджет проєкту склав 161 500 грн. Фінансування проєкту забезпечили фонд Конкурсу, Великомочульська сільська рада, Теплицька райдержадміністрація та районна рада, ГО «Соціальний центр МХП», ТОВ «Теплик-Агро», ПСП «Нива», ПСП «Роксана», жителі села.

В ході реалізації проєкту було повністю замінено систему опалення в початкових класах (встановлено 24 нові радіатори). Торги відбувалися за допомогою системи публічних закупівель ProZorro, що дало можливість здешевити роботи та додатково замінити ще 12 радіаторів в основному корпусі.

  Учні, батьки, жителі села, працівники та дирекція школи висловлюють найтепліші слова подяки нашим благодійникам – керівникам організацій-партнерів, місцевих органів влади за підтримку та допомогу надану в ході реалізації проєкту, бо тільки так, спільними зусиллями, ми зможемо зробити кращим життя наших дітей, зробити кращими наші села та містечка, зробити кращою нашу Україну. Учасник Конкурсу Великомочульська сільська рада, в особі в.о. голови села Ревус Л.Д. Партнери проєкту: Теплицька райдержадміністрація, в особі голови РДА  Побірського О.І., ГО «Соціальний центр МХП» під патронатом народного депутата України Кучера М.І., ТОВ «Теплик-Агро», в особі директора Анченка В.Г., ПСП «Нива», в особі директора Пшеничного С.Ю., ПСП «Роксана», в особі директора Задорожного Г.І. Також необхідно відзначити значну організаційну допомогу, яку надали при реалізації проєкту в.о. начальника відділу освіти Вербовата Н.А., головний бухгалтер Семенюк Б.М., юрист   Рубльова Н.А.

Дякую всім! Ваша участь і підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до України, рідного краю і розуміння важливості освіти. Від усього серця бажаю Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння. Низький Вам уклін. Нехай Господь сторицею віддячить Вам за розуміння, підтримку, порядність, частинку душі, подарованої нашим дітям.

Це наш вже п'ятий проєкт, участь у якому не лише покращила матеріально-технічну базу закладу, а зробила умови освітнього процесу для дітей комфортнішими, безпечнішими, здоровішими. Добре, що подібні проєкти існують. У 2019 році на сторінках районного часопису «Вісті Тепличчини» я мріяв про перемогу в 17 Конкурсі з метою капітального ремонту системи опалення. Реалізували. Тож і в подальшому плануємо приймати участь та перемагати в різних конкурсах та проєктах, з метою вирішення нагальних проблем, створення комфортних умов для учнів. Користуючись нагодою хочу знову помріяти… На черзі – нові проєкти , бо ж діти – наше майбутнє.

З повагою керівник проєкту, директор школи Сокур О.П.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.