Від тепла в душі до тепла в оселі

Дата: 2 грудня 2017 о 10:19
295 переглядів

Однією з найболючіших проблем нашої школи донедавна була проблема шкільної котельні, яка розміщувалася в підвальному приміщенні, не відповідала діючим нормам і правилам та не забезпечувала належний тепловий режим шкільних приміщень, як наслідок учасники освітнього процесу, а особливо учні хворіли.

Діти ж – наш найдорожчий скарб, наша надія і опора. Розвивати, підтримувати, забезпечувати їх –  обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива. Тільки тоді наші учні, наші доньки і сини будуть рости здоровими та щасливими, будуть рости на благо України.

Це добре розуміють влада району, села, колектив школи, наші спонсори, всі небайдужі жителі села. У липні-вересні 2017 року спільними зусиллями у нашій школі були організовані роботи з перебудови та облаштування шкільної котельні, в ході яких було введено в експлуатацію практично новий опалювальний пункт, що забезпечує енерго- та ресурсозбереження,  належний температурний режим,  належні умови навчання для учнів,  збереження здоров’я учасників освітнього процесу,  дотримання відповідних санітарно-гігієнічних вимог та правил.

Орієнтовна вартість даного проекту становить близько 150 тисяч гривень. Звичайно це не дешево, але діти для нас дорожчі і заради них адміністрація школи буде працювати і надалі.

Для реалізації задуманого адміністрація школи співпрацювала з різними організаціями, установами, фізичними особами, залучала різні джерела фінансування.

Цей проект став можливим завдяки спільним зусиллям:

•  районної влади - придбано два твердопаливних котли (орієнтовна вартість 60 тисяч грн.);
  • сільської ради та сільського голови Фурдика П.П. (рішенням сесії сільської ради виділені кошти на придбання генератора, насосів, будівельних та господарських матеріалів на суму 40 тисяч грн., а також дров на суму 10 тисяч грн.);
  • батьківської громадськості;
  • спонсорів школи, які забезпечили шкільну котельню матеріалами, обладнанням, дровами та вугіллям:
  • ФГ «Тригубенка В.О.» (керівник Тригубенко В.О.) на суму 7300 грн.;
  • ТОВ «ПК «Зоря Поділля» (керівник Таранишин О.В.) на суму 5600 грн.;
  • ТОВ «Теплик-Агро» (керівник Анченко В.Г.) на суму 2.000 грн.;
  • ПСП «Нива» (керівник Пшеничний С. Ю.);
  • ПСП «Роксана» (керівник Задорожний Г.І.);
  • небайдужих громадян села та району Скачка В.П., Погребняка І.М., Мащука О.О., Волчановського О.В., Маслівця П.А., Ружила О.А. та багатьох інших, які також внесли свій посильний вклад;
  • працівників школи, які виконували більшість робіт своїми силами.

Працівники школи, батьки, учні висловлюють щиру подяку усім небайдужим хто переймається проблемами нашої школи, хто матеріально, чи своєю працею допомагає вирішувати наші нагальні проблеми.