Total 10 common:people_all_forms

Про роботу школи у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року

Date: 29 грудня 2020 о 13:30
106 views

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ С. ВЕЛИКА МОЧУЛКА

ТЕПЛИЦЬКИЙ РАЙОН ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

вул. Шкільна 14, с. Велика Мочулка, Теплицький район, Вінницька область, 23823, тел.: (04353) 2-51-49, e-mail: velmoch-znz@teposvita.gov.ua, код ЄДРПОУ 26234824

с.Велика Мочулка

від 28 грудня 2020 року                                                                         №183

Про роботу школи у період обмежувальних

протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 15.12.2020 року №1/9-692 «Про запровадження карантинних обмежень», відповідно до рішення педагогічної ради школи (протокол №2 від 23.12.2020 року)

НАКАЗУЮ:

1. Ввести в дію рішення педагогічної ради школи (протокол №2 від 23.12.2020 року) «Про визначення форми навчання на період заборони відвідування учнями школи з 11 по 24 січня 2020 року та внесення змін в структуру 2020-2021 навчального року».

2. Заборонити відвідування учнями школи з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р.

3. Для учнів 1-11 класів, враховуючи їх вікові особливості:

3.1. У період з 11 по 22 січня 2021 року освітній процес здійснювати за дистанційною формою навчання.

3.2. Дистанційне навчання здійснювати з використанням захищених сервісів Google Meet та Google Classroom.

3.3. У випадку відсутності в окремих учнів технічної можливості роботи в даних сервісах, для роботи з ними як канал комунікації використовувати  телефонний зв’язок.

3.4. Облік проведеної роботи та навчальних досягнень учнів здійснювати в довільній формі.

3.5. Записи в класні журнали за період дистанційного навчання здійснити після повернення до очної форми навчання.

4.  Навчальні заняття у 1-11 класах з використанням технологій дистанційного навчання здійснювати відповідно до розкладу уроків на ІІ семестр 2020-2021 навчального року.

5. Педагогічним працівникам (виходячи з доцільності) самостійно визначати режим проведення навчальних занять (синхронний чи асинхронний), але при цьому не менше ніж 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою, має бути в режимі онлайн та активній взаємодії з учнями (синхронний режим). При асинхронному режимі, присутність дітей не відмічається.

6. Тривалість уроків з використанням технічних засобів навчання (далі - ТЗН) не повинна перевищувати часу, рекомендованого Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти, а саме:

• при використанні ТЗН під час проведення навчального заняття потрібно чергувати види навчальної діяльності;
  • безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття (уроку) повинна бути: для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин; для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин; для учнів 10-11 класів до 30 хвилин.

7. Забезпечити педагогічних працівників технічними засобами навчання для організації дистанційної роботи (за потреби).

8. Дозволити педагогічним працівникам у період з 11 по 24 січня 2021 року  самостійно визначати робоче місце (у школі чи вдома) з обов’язковим дотриманням графіка роботи.

9. Вчителям 1-11 класів заповнити класні журнали до 1 лютого за період роботи з 11 по 24 січня 2021 року.

10. Заступнику    директора    з    навчально-виховної    роботи    Газдюк В.П. здійснювати контроль за освітнім процесом.

11. Технічним працівникам та спеціалістам закладу здійснювати свою роботу відповідно до графіку роботи на січень 2021 року.

12. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                     О.П. Сокур

Comments:
Only authorized users can leave comments.